Da er vi igjen direkte inne fra vårens vakreste eventyr, NM for lag i Bergen. Tjuefire spillere fordelt på åtte lag har meldt sin ankomst, og de første brikkene treffer brettet om en liten halvtime. Lagene er:
Uansvarlig i Tana (Gjennomsnittsrating 1860)
Scrabble Queens (1671)
Brettvekterne (1657)
Scrabblebabbel (1481)
Afasiene(1475)
Josephine Baker & the Chiquitas (1429)
Vestlandsfanden (1216)
TripleAge (1036)
Jeg kommer tilbake med en liten presentasjon av hvem som spiller på de forskjellige lagene i løpet av dagen.
Paroppsett for runde 1: kl 10:15
Bord 1: Toft, Stian(#1) *starter* mot Haraldsen, Hein(#22)
Bord 2: Høvik, Eli(#23) *starter* mot Areklett, Ivar(#2)
Bord 3: Frydenlund, Anlaug(#3) *starter* mot Husa, Oddny(#24)
Bord 4: Kamp, Kenneth(#19) *starter* mot Næss, Kirsti(#4)
Bord 5: Wathne, Eva Marie(#5) *starter* mot Nordnes, Hilde(#20)
Bord 6: Stenseth, Rachel(#21) *starter* mot Johansen, Torill(#6)
Bord 7: Bovim, Kim(#7) *starter* mot Muñoz, Anita(#16)
Bord 8: Halck, Ole Martin(#17) *starter* mot Rudstrøm, Sunniva(#8)
Bord 9: Skjæret, Anja Green(#9) *starter* mot Lingås, Vibeke Stang(#18)
Bord 10: Sandvik, Jørn(#13) *starter* mot Høgetveit, Stein Olav(#10)
Bord 11: Salomonsen, Frode(#11) *starter* mot Larsen, Ruth(#14)
Bord 12: Rekdal, Magne(#15) *starter* mot Rex, Tommy(#12)
Paroppsett for runde 2: kl 11:30
Bord 1: Høgetveit, Stein Olav(#10) *starter* mot Bovim, Kim(#7)
Bord 2: Rudstrøm, Sunniva(#8) *starter* mot Salomonsen, Frode(#11)
Bord 3: Rex, Tommy(#12) *starter* mot Skjæret, Anja Green(#9)
Bord 4: Kamp, Kenneth(#19) *starter* mot Toft, Stian(#1)
Bord 5: Areklett, Ivar(#2) *starter* mot Nordnes, Hilde(#20)
Bord 6: Stenseth, Rachel(#21) *starter* mot Frydenlund, Anlaug(#3)
Bord 7: Muñoz, Anita(#16) *starter* mot Haraldsen, Hein(#22)
Bord 8: Høvik, Eli(#23) *starter* mot Halck, Ole Martin(#17)
Bord 9: Lingås, Vibeke Stang(#18) *starter* mot Husa, Oddny(#24)
Bord 10: Næss, Kirsti(#4) *starter* mot Sandvik, Jørn(#13)
Bord 11: Larsen, Ruth(#14) *starter* mot Wathne, Eva Marie(#5)
Bord 12: Johansen, Torill(#6) *starter* mot Rekdal, Magne(#15)
Paroppsett for runde 3: kl 12:45
Bord 1: Toft, Stian(#1) *starter* mot Muñoz, Anita(#16)
Bord 2: Halck, Ole Martin(#17) *starter* mot Areklett, Ivar(#2)
Bord 3: Frydenlund, Anlaug(#3) *starter* mot Lingås, Vibeke Stang(#18)
Bord 4: Sandvik, Jørn(#13) *starter* mot Kamp, Kenneth(#19)
Bord 5: Nordnes, Hilde(#20) *starter* mot Larsen, Ruth(#14)
Bord 6: Rekdal, Magne(#15) *starter* mot Stenseth, Rachel(#21)
Bord 7: Haraldsen, Hein(#22) *starter* mot Høgetveit, Stein Olav(#10)
Bord 8: Salomonsen, Frode(#11) *starter* mot Høvik, Eli(#23)
Bord 9: Husa, Oddny(#24) *starter* mot Rex, Tommy(#12)
Bord 10: Bovim, Kim(#7) *starter* mot Næss, Kirsti(#4)
Bord 11: Wathne, Eva Marie(#5) *starter* mot Rudstrøm, Sunniva(#8)
Bord 12: Skjæret, Anja Green(#9) *starter* mot Johansen, Torill(#6)
Paroppsett for runde 4: kl 14:30
Bord 1: Næss, Kirsti(#4) *starter* mot Haraldsen, Hein(#22)
Bord 2: Høvik, Eli(#23) *starter* mot Wathne, Eva Marie(#5)
Bord 3: Johansen, Torill(#6) *starter* mot Husa, Oddny(#24)
Bord 4: Sandvik, Jørn(#13) *starter* mot Toft, Stian(#1)
Bord 5: Areklett, Ivar(#2) *starter* mot Larsen, Ruth(#14)
Bord 6: Rekdal, Magne(#15) *starter* mot Frydenlund, Anlaug(#3)
Bord 7: Høgetveit, Stein Olav(#10) *starter* mot Muñoz, Anita(#16)
Bord 8: Halck, Ole Martin(#17) *starter* mot Salomonsen, Frode(#11)
Bord 9: Rex, Tommy(#12) *starter* mot Lingås, Vibeke Stang(#18)
Bord 10: Kamp, Kenneth(#19) *starter* mot Bovim, Kim(#7)
Bord 11: Rudstrøm, Sunniva(#8) *starter* mot Nordnes, Hilde(#20)
Bord 12: Stenseth, Rachel(#21) *starter* mot Skjæret, Anja Green(#9)
Paroppsett for runde 5: kl 15:45
Bord 1: Toft, Stian(#1) *starter* mot Høgetveit, Stein Olav(#10)
Bord 2: Salomonsen, Frode(#11) *starter* mot Areklett, Ivar(#2)
Bord 3: Frydenlund, Anlaug(#3) *starter* mot Rex, Tommy(#12)
Bord 4: Bovim, Kim(#7) *starter* mot Sandvik, Jørn(#13)
Bord 5: Larsen, Ruth(#14) *starter* mot Rudstrøm, Sunniva(#8)
Bord 6: Skjæret, Anja Green(#9) *starter* mot Rekdal, Magne(#15)
Bord 7: Muñoz, Anita(#16) *starter* mot Næss, Kirsti(#4)
Bord 8: Wathne, Eva Marie(#5) *starter* mot Halck, Ole Martin(#17)
Bord 9: Lingås, Vibeke Stang(#18) *starter* mot Johansen, Torill(#6)
Bord 10: Haraldsen, Hein(#22) *starter* mot Kamp, Kenneth(#19)
Bord 11: Nordnes, Hilde(#20) *starter* mot Høvik, Eli(#23)
Bord 12: Husa, Oddny(#24) *starter* mot Stenseth, Rachel(#21)
Paroppsett for runde 6: kl 17:00
Bord 1: Kamp, Kenneth(#19) *starter* mot Muñoz, Anita(#16)
Bord 2: Halck, Ole Martin(#17) *starter* mot Nordnes, Hilde(#20)
Bord 3: Stenseth, Rachel(#21) *starter* mot Lingås, Vibeke Stang(#18)
Bord 4: Bovim, Kim(#7) *starter* mot Toft, Stian(#1)
Bord 5: Areklett, Ivar(#2) *starter* mot Rudstrøm, Sunniva(#8)
Bord 6: Skjæret, Anja Green(#9) *starter* mot Frydenlund, Anlaug(#3)
Bord 7: Næss, Kirsti(#4) *starter* mot Høgetveit, Stein Olav(#10)
Bord 8: Salomonsen, Frode(#11) *starter* mot Wathne, Eva Marie(#5)
Bord 9: Johansen, Torill(#6) *starter* mot Rex, Tommy(#12)
Bord 10: Sandvik, Jørn(#13) *starter* mot Haraldsen, Hein(#22)
Bord 11: Høvik, Eli(#23) *starter* mot Larsen, Ruth(#14)
Bord 12: Rekdal, Magne(#15) *starter* mot Husa, Oddny(#24)
Paroppsett for runde 7: kl 18:15
Bord 1: Toft, Stian(#1) *starter* mot Næss, Kirsti(#4)
Bord 2: Wathne, Eva Marie(#5) *starter* mot Areklett, Ivar(#2)
Bord 3: Frydenlund, Anlaug(#3) *starter* mot Johansen, Torill(#6)
Bord 4: Haraldsen, Hein(#22) *starter* mot Bovim, Kim(#7)
Bord 5: Rudstrøm, Sunniva(#8) *starter* mot Høvik, Eli(#23)
Bord 6: Husa, Oddny(#24) *starter* mot Skjæret, Anja Green(#9)
Bord 7: Høgetveit, Stein Olav(#10) *starter* mot Kamp, Kenneth(#19)
Bord 8: Nordnes, Hilde(#20) *starter* mot Salomonsen, Frode(#11)
Bord 9: Rex, Tommy(#12) *starter* mot Stenseth, Rachel(#21)
Bord 10: Muñoz, Anita(#16) *starter* mot Sandvik, Jørn(#13)
Bord 11: Larsen, Ruth(#14) *starter* mot Halck, Ole Martin(#17)
Bord 12: Lingås, Vibeke Stang(#18) *starter* mot Rekdal, Magne(#15)
Uansvarlig i Tana (Gjennomsnittsrating 1860)
Scrabble Queens (1671)
Brettvekterne (1657)
Scrabblebabbel (1481)
Afasiene(1475)
Josephine Baker & the Chiquitas (1429)
Vestlandsfanden (1216)
TripleAge (1036)
Jeg kommer tilbake med en liten presentasjon av hvem som spiller på de forskjellige lagene i løpet av dagen.
Paroppsett for runde 1: kl 10:15
Bord 1: Toft, Stian(#1) *starter* mot Haraldsen, Hein(#22)
Bord 2: Høvik, Eli(#23) *starter* mot Areklett, Ivar(#2)
Bord 3: Frydenlund, Anlaug(#3) *starter* mot Husa, Oddny(#24)
Bord 4: Kamp, Kenneth(#19) *starter* mot Næss, Kirsti(#4)
Bord 5: Wathne, Eva Marie(#5) *starter* mot Nordnes, Hilde(#20)
Bord 6: Stenseth, Rachel(#21) *starter* mot Johansen, Torill(#6)
Bord 7: Bovim, Kim(#7) *starter* mot Muñoz, Anita(#16)
Bord 8: Halck, Ole Martin(#17) *starter* mot Rudstrøm, Sunniva(#8)
Bord 9: Skjæret, Anja Green(#9) *starter* mot Lingås, Vibeke Stang(#18)
Bord 10: Sandvik, Jørn(#13) *starter* mot Høgetveit, Stein Olav(#10)
Bord 11: Salomonsen, Frode(#11) *starter* mot Larsen, Ruth(#14)
Bord 12: Rekdal, Magne(#15) *starter* mot Rex, Tommy(#12)
Paroppsett for runde 2: kl 11:30
Bord 1: Høgetveit, Stein Olav(#10) *starter* mot Bovim, Kim(#7)
Bord 2: Rudstrøm, Sunniva(#8) *starter* mot Salomonsen, Frode(#11)
Bord 3: Rex, Tommy(#12) *starter* mot Skjæret, Anja Green(#9)
Bord 4: Kamp, Kenneth(#19) *starter* mot Toft, Stian(#1)
Bord 5: Areklett, Ivar(#2) *starter* mot Nordnes, Hilde(#20)
Bord 6: Stenseth, Rachel(#21) *starter* mot Frydenlund, Anlaug(#3)
Bord 7: Muñoz, Anita(#16) *starter* mot Haraldsen, Hein(#22)
Bord 8: Høvik, Eli(#23) *starter* mot Halck, Ole Martin(#17)
Bord 9: Lingås, Vibeke Stang(#18) *starter* mot Husa, Oddny(#24)
Bord 10: Næss, Kirsti(#4) *starter* mot Sandvik, Jørn(#13)
Bord 11: Larsen, Ruth(#14) *starter* mot Wathne, Eva Marie(#5)
Bord 12: Johansen, Torill(#6) *starter* mot Rekdal, Magne(#15)
Paroppsett for runde 3: kl 12:45
Bord 1: Toft, Stian(#1) *starter* mot Muñoz, Anita(#16)
Bord 2: Halck, Ole Martin(#17) *starter* mot Areklett, Ivar(#2)
Bord 3: Frydenlund, Anlaug(#3) *starter* mot Lingås, Vibeke Stang(#18)
Bord 4: Sandvik, Jørn(#13) *starter* mot Kamp, Kenneth(#19)
Bord 5: Nordnes, Hilde(#20) *starter* mot Larsen, Ruth(#14)
Bord 6: Rekdal, Magne(#15) *starter* mot Stenseth, Rachel(#21)
Bord 7: Haraldsen, Hein(#22) *starter* mot Høgetveit, Stein Olav(#10)
Bord 8: Salomonsen, Frode(#11) *starter* mot Høvik, Eli(#23)
Bord 9: Husa, Oddny(#24) *starter* mot Rex, Tommy(#12)
Bord 10: Bovim, Kim(#7) *starter* mot Næss, Kirsti(#4)
Bord 11: Wathne, Eva Marie(#5) *starter* mot Rudstrøm, Sunniva(#8)
Bord 12: Skjæret, Anja Green(#9) *starter* mot Johansen, Torill(#6)
Paroppsett for runde 4: kl 14:30
Bord 1: Næss, Kirsti(#4) *starter* mot Haraldsen, Hein(#22)
Bord 2: Høvik, Eli(#23) *starter* mot Wathne, Eva Marie(#5)
Bord 3: Johansen, Torill(#6) *starter* mot Husa, Oddny(#24)
Bord 4: Sandvik, Jørn(#13) *starter* mot Toft, Stian(#1)
Bord 5: Areklett, Ivar(#2) *starter* mot Larsen, Ruth(#14)
Bord 6: Rekdal, Magne(#15) *starter* mot Frydenlund, Anlaug(#3)
Bord 7: Høgetveit, Stein Olav(#10) *starter* mot Muñoz, Anita(#16)
Bord 8: Halck, Ole Martin(#17) *starter* mot Salomonsen, Frode(#11)
Bord 9: Rex, Tommy(#12) *starter* mot Lingås, Vibeke Stang(#18)
Bord 10: Kamp, Kenneth(#19) *starter* mot Bovim, Kim(#7)
Bord 11: Rudstrøm, Sunniva(#8) *starter* mot Nordnes, Hilde(#20)
Bord 12: Stenseth, Rachel(#21) *starter* mot Skjæret, Anja Green(#9)
Paroppsett for runde 5: kl 15:45
Bord 1: Toft, Stian(#1) *starter* mot Høgetveit, Stein Olav(#10)
Bord 2: Salomonsen, Frode(#11) *starter* mot Areklett, Ivar(#2)
Bord 3: Frydenlund, Anlaug(#3) *starter* mot Rex, Tommy(#12)
Bord 4: Bovim, Kim(#7) *starter* mot Sandvik, Jørn(#13)
Bord 5: Larsen, Ruth(#14) *starter* mot Rudstrøm, Sunniva(#8)
Bord 6: Skjæret, Anja Green(#9) *starter* mot Rekdal, Magne(#15)
Bord 7: Muñoz, Anita(#16) *starter* mot Næss, Kirsti(#4)
Bord 8: Wathne, Eva Marie(#5) *starter* mot Halck, Ole Martin(#17)
Bord 9: Lingås, Vibeke Stang(#18) *starter* mot Johansen, Torill(#6)
Bord 10: Haraldsen, Hein(#22) *starter* mot Kamp, Kenneth(#19)
Bord 11: Nordnes, Hilde(#20) *starter* mot Høvik, Eli(#23)
Bord 12: Husa, Oddny(#24) *starter* mot Stenseth, Rachel(#21)
Paroppsett for runde 6: kl 17:00
Bord 1: Kamp, Kenneth(#19) *starter* mot Muñoz, Anita(#16)
Bord 2: Halck, Ole Martin(#17) *starter* mot Nordnes, Hilde(#20)
Bord 3: Stenseth, Rachel(#21) *starter* mot Lingås, Vibeke Stang(#18)
Bord 4: Bovim, Kim(#7) *starter* mot Toft, Stian(#1)
Bord 5: Areklett, Ivar(#2) *starter* mot Rudstrøm, Sunniva(#8)
Bord 6: Skjæret, Anja Green(#9) *starter* mot Frydenlund, Anlaug(#3)
Bord 7: Næss, Kirsti(#4) *starter* mot Høgetveit, Stein Olav(#10)
Bord 8: Salomonsen, Frode(#11) *starter* mot Wathne, Eva Marie(#5)
Bord 9: Johansen, Torill(#6) *starter* mot Rex, Tommy(#12)
Bord 10: Sandvik, Jørn(#13) *starter* mot Haraldsen, Hein(#22)
Bord 11: Høvik, Eli(#23) *starter* mot Larsen, Ruth(#14)
Bord 12: Rekdal, Magne(#15) *starter* mot Husa, Oddny(#24)
Paroppsett for runde 7: kl 18:15
Bord 1: Toft, Stian(#1) *starter* mot Næss, Kirsti(#4)
Bord 2: Wathne, Eva Marie(#5) *starter* mot Areklett, Ivar(#2)
Bord 3: Frydenlund, Anlaug(#3) *starter* mot Johansen, Torill(#6)
Bord 4: Haraldsen, Hein(#22) *starter* mot Bovim, Kim(#7)
Bord 5: Rudstrøm, Sunniva(#8) *starter* mot Høvik, Eli(#23)
Bord 6: Husa, Oddny(#24) *starter* mot Skjæret, Anja Green(#9)
Bord 7: Høgetveit, Stein Olav(#10) *starter* mot Kamp, Kenneth(#19)
Bord 8: Nordnes, Hilde(#20) *starter* mot Salomonsen, Frode(#11)
Bord 9: Rex, Tommy(#12) *starter* mot Stenseth, Rachel(#21)
Bord 10: Muñoz, Anita(#16) *starter* mot Sandvik, Jørn(#13)
Bord 11: Larsen, Ruth(#14) *starter* mot Halck, Ole Martin(#17)
Bord 12: Lingås, Vibeke Stang(#18) *starter* mot Rekdal, Magne(#15)
Ingen kommentarer:
Legg inn en kommentar